Rabobank investeert met ondernemer in mistbeveiliging
Steeds vaker zijn ondernemers doelwit van gewelddadige ramkraken, inbraken en overvallen. Vooral als de winkel sigaretten verkoopt –of een inpandige geldautomaat heeft. Een gegeven wat ondernemers veel angst kan inboezemen. De Rabobank begrijpt dit en heeft een ondernemer geholpen bij het financieren van mistbeveiliging.
Bandit mistgenerator geïnstalleerd bij ondernemer
De winkel, waar wij een Bandit mistmachine hebben geïnstalleerd, heeft een inpandige geldautomaat van de Rabobank. Hierdoor is de ondernemer automatisch een groter doelwit voor ram- en plofkrakers en is het risico op schade een stuk hoger. Genoeg redenen om heel wat slapeloze nachten te hebben! De Rabobank heeft deze ondernemer zijn slaap teruggegeven, door de helft van een mistbeveiligingssysteem te financieren. Een teken dat Rabobank zich hard maakt voor ondernemers.
Waarom Bandit mistbeveiliging?
Veel grote bedrijven –en supermarktfilialen hebben de weg naar mistbeveiliging van Bandit al gevonden. Door initiatieven, zoals deze, wordt de aanschaf van een mistmachine ook voor kleine ondernemers een stuk aantrekkelijker.
De mistmachine van Bandit is uniek in zijn soort en de beste mistgenerator op de markt. Dit komt onder andere door de snelle mistuitstoot van de mistmachine. Binnen luttele seconden staat de hele ruimte vol met een dikke laag mist en kunnen inbrekers de weg naar uw kostbaarheden niet meer vinden. Er zit dan nog maar een ding op en dat is zonder buit de benen nemen. Dit maakt de mistmachine een betrouwbare toevoeging aan uw alarmsysteem. De mist waarmee de mistmachine gevuld is, is geheel onschadelijk en zal geen sporen achterlaten op uw producten. Een uur goed luchten is voldoende om alle mist te laten verdwijnen.
Neem contact op
Wilt u meer weten over de Bandit mistmachine? Of bent u benieuwd naar de beveiligingsmogelijkheden voor uw bedrijf, woning of kantoorpand? Neem dan contact op via ons contactformulier of bel naar: 085-2732486.