Goed nieuws voor inwoners van Zoetermeer. Inwoners van deze stad kunnen met een subsidie van de gemeente namelijk extra voordelig hun woning beveiligen. Wanneer er een buitenlamp met bewegingssensor en/ of een kernstrekbeveiliging op de cilindersloten wordt aangeschaft, geldt er een vergoeding van 40 procent.
De gemeente stelt dat er uit onderzoek is gebleken dat eerdergenoemde maatregelen heel effectief zijn om een woninginbraak te voorkomen. Zo zorgt een kernstrekbeveiliging ervoor dat het cilinderslot niet uitgeboord kan worden en de buitenlamp met bewegingssensor voor een schrikreactie.
Subsidie inbraakbeveiliging
Woont u in Zoetermeer en denkt u erover na om extra inbraakbeveiliging aan te schaffen? Dan dient u voorafgaand aan de koop een aanvraag in te dienen op de website van Zoetermeer Veilig. Zodra de gemeente de subsidie heeft goed gekeurd, kunt u de materialen kopen. Wij kunnen u hier uiteraard bij helpen. Het aankoopbedrag moet, na eventuele kortingen in de winkel, minimaal €62,50 zijn. De gemeente vergoedt bij een aankoopbedrag van €187,50 en meer maximaal 75 euro. Een mooi duwtje in de rug om uw huis extra goed te beveiligen.
Vindt u het aanschaffen van een buitenlamp en/ of kernstrekbeveiliging niet genoeg? En wilt u uw dus huis nog beter beveiligen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Wij helpen u graag met een persoonlijk advies en weten precies wat u nodig heeft voor een optimale beveiliging.
Mistmachines
Mistmachines bieden de beste beveiliging tegen ramkraken, inbraken en overvallen. Zodra het alarmsysteem wordt ingeschakeld door een ongenodigde gast, wordt de mistgenerator geactiveerd. Vervolgens begint deze met de uitstoot van een dikke mist. Het resultaat? Binnen enkele seconden staat de hele ruimte in een dikke mistwolk, waar zelfs iemand met goede ogen niets doorheen ziet.
Mistmachines bieden de beste beveiliging tegen ramkraken, inbraken en overvallen. Zodra het alarmsysteem wordt ingeschakeld door een ongenodigde gast, wordt de mistgenerator geactiveerd. Vervolgens begint deze met de uitstoot van een dikke mist. Het resultaat? Binnen enkele seconden staat de hele ruimte in een dikke mistwolk, waar zelfs iemand met goede ogen niets doorheen ziet.
Het grote voordeel aan een mistmachine, is dat deze een inbreker binnen enkele secondes volledig buitenspel zet. De inbreker ziet immers geen hand voor ogen meer. En wat een dief niet ziet, kan hij ook niet stelen. Toch is er nog een voordeel, namelijk dat uw kostbaarheden beschermd blijven. De mist is namelijk volledig onschadelijk. Ook voorkomt een mistmachine dat de situatie verder uit de hand loopt, omdat een inbreker niets anders kan dan opgeven.